ZİHİN PROGRAMI 3

ZİHİN PROGRAMI 3

SMART FOCUS

SMART® Focus çocuğunuzun odaklanarak daha çabuk ve doğru düşünmesini sağlar. NASA ve Amerikan Hava Kuvvetleri tarafında kullanılan state of the art neuro feedback teknolojisi ile donatılmış program sayesinde, bilişsel ve dikkat becerileri en üst performansı sergileyecek kadar gelişir.
• Dikkat ve konsantrasyonda
• Bir görevi sonuna kadar getirebilmede
• İşlemsel hafızada
• Uzun süre odaklanmasında
• Dürtülerini kontrol etmesinde
• Aşırı hareketliliğin normale dönmesinde gelişme gösterir.
Profesyonel atletler, müzisyenler ve oyuncular parlak başarılarını egzersiz yaparken uzun süre odaklanabilmelerine borçludur. Bu profesyoneller gibi çocuğunuzda beyin fonksiyonlarını geliştirerek ve güçlendirerek farklı alıştırmalar arasında dikkatini koruyarak maksimum performansa ulaşır. Smart Focus programı kişiye özel olarak düzenlenir ve programın sonunda mutlak başarı hedeflenir.
Araştırmalarımız ve tecrübelerimiz, çocuğunuzun 8 haftalık programda gözle görülebilir şekilde bir gelişim gösterdiğini kaydetmiştir. Bugün kayıt olun ve akademik başarıya ulaşmak için bir gün daha kazanın.

SMART® Focus programı 2 eğlenceli bölümden oluşur:
1.Bölüm (10-15 dakika)
Çocuğunuz özel hareketler gerektiren bazı alıştırmalar yapar. Bunun sayesinde bedensel ve zihinsel olarak odaklanmaya daha hazır hale gelir. İlk bölümün başarılı ile geçilmesi 2. bölümde optimum başarıyı sağlamak için gereklidir.
2.Bölüm (45-50 dakika)
1.bölümden sonra çocuğunuz 5 adet dikkat oyunundan oluşan aşamaya geçer. Bu oyunlarda tamamen akıl gücünü kullanarak oyunları bitirmesi istenir. Her oyunda farklı bir odaklanma amacı (dikkat dağıtıcıların üstesinden gelme, zihinsel dayanıklılık ve dikkati sürdürme) vardır.
SMART®Focus programı video ekranları, sensörlü ileri teknoloji başlıklar kullanır. Bu özel sensorlü monitörler çocuğunuzun beyin dalgalarını ölçer ve sadece aklını ve bilişsel gücünü kullanarak ekranda gördüğü imgeleri kontrol etmesini sağlar.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir