Ekibimiz

Klinik Psikolog Yağmur Akçan

2019 yılında Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji bölümünü bitirdikten sonra Ankara TED Üniversitesinde Gelişim odaklı çocuk ve ergen klinik psikolojisi yüksek Lisansını tamamlamıştır.

Başkent Üniversitesinden kayıp ve yas süreçleri kuramsal eğitimi, toplum gönüllüleri vakfından ayrımcılık barış ve cinsiyet eğitimi ve AYA Psikoakademi’den Nişantaşı üniversitesi sertifikalı Bütüncül Çocuk ve Ergen Psikoterapisi ( Psikopatoloji, Psikodinamik Psikoterapi, Bilişsel Davranışçı Psikoterapi, Bütüncül Oyun Terapisi, Psikolojik sağlamlık, Mindfulness, Psikolojik Testler,  Kabul ve adanmışlık terapisi, sistemik Aile terapisi ) eğitimini başarı ile tamamlamıştır.

Halen Çağ Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde araştırma görevlisi olarak çalışmaktadır. Ayrıca Dr.Obengül Ejder Özel Aile danışma merkezinde Çocuk ve Ergen Terapisti olarak çalışmaktadır.


Psikolog Meltem İnce

2018 yılında Çağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü başarıyla tamamlamıştır.

Davranış Terapileri Akademisi- Bilişsel Davranışçı terapi eğitimini, PsikoTerap-İST danışmanlık merkezi tarafından çocuk testleri eğitimini tamamlamıştır. Mersin Üniversitesi Eğitim fakültesinden Pedagojik formasyon almaya hak kazanmıştır.

Dr.Obengül Ejder Özel Aile danışma merkezinde Çocuk ve Ergen Terapisti olarak çalışmaktadır. . AYA Psikoakademi’den Nişantaşı üniversitesi sertifikalı Bütüncül Çocuk ve Ergen Psikoterapisi ( Psikopatoloji, Psikodinamik Psikoterapi, Bilişsel Davranışçı Psikoterapi, Bütüncül Oyun Terapisi, Psikolojik sağlamlık, Mindfulness, Psikolojik Testler,  Kabul ve adanmışlık terapisi, sistemik Aile terapisi ) eğitimini başarı ile tamamlamıştır. Armis Anaokulunda kurum psikoloğu olarak görev yapmaktadır.

Halen Dr.Obengül Ejder Özel Aile danışma merkezinde Çocuk ve Ergen Terapisti olarak çalışmaktadır.


Psikolog Umut Kum

2020 yılında FMV Işık Üniversitesi Psikoloji bölümünü bitirmiştir. Kağıthane Devlet Hastahanesi’nde stajyer psikolog olarak görev yapmıştır. Askerlik görevini Rehberlik ve danışmanlık merkezi subayı olarak Hatay- Reyhanlı’da yapmış ve askerlerin ruhsal durumu ve bağımlılık psikolojisi alanında çalışmalar yapmıştır. AYA Psikoakademi’den Nişantaşı üniversitesi sertifikalı Bağımlılık Psikolojisi ve Alkol ve Madde Bağımlığı Terapisi Eğitimini başarıyla tamamlamıştır.

Aynı zamanda Bütüncül Çocuk ve Ergen Psikoterapisi ( Psikopatoloji, Psikodinamik Psikoterapi, Bilişsel Davranışçı Psikoterapi, Bütüncül Oyun Terapisi, Psikolojik sağlamlık, Mindfulness, Psikolojik Testler,  Kabul ve adanmışlık terapisi, sistemik Aile terapisi )  eğitimlerini tamamlamıştır.

Dr.Obengül Ejder Özel Aile danışma merkezinde Sigara, Alkol, Madde, Kumar Bağımlılığı Psikoterapisti olarak çalışmaktadır. Moodist hastanesinde Prof. Dr. Kültekin Ögel süpervizyonluğunda staj yapmıştır.


Mindfulness ve Özşefkat Eğitmeni Seda Neli

1987  Adana doğumludur. Sağlık Kurumları İşletmeciliği  ve Sosyoloji bölümlerinden mezun olmuştur.10 yıl   boyunca Acıbadem Adana ve İstanbul  Hastanelerinde ardından 4 yıl boyunca Rönesans Holding ve ISS AŞ ‘nde Yönetim&Organizasyon-Eğitim &Gelişim-Yetenek Yönetimi-Performans&Potansiyel Yönetim Merkezinde  görev yapmıştır.

International Coaching Federation onaylı Oxford Üniversitesi eğitim tabanlı Mindfulness Koçluğu programını başarıyla bitirmiştir.

Breathing and Mind MBSR eğitimini tamamlamıştır.

Mindfulness Institute (Zümra Atalay) MBSR eğitimini başarıyla  tamamlamıştır.

Aya Psikoakademi ‘den Çocuk ve Ergenlerle Mindfulness programını bitirmiştir.

Mindfulness Institute (Zümra Atalay) MBSR Eğitici  Eğitimine devam etmektedir.Eğitmenleri Prof.Dr.Zümra Atalay- Gunter Hudasch -Lot Heijke – Petra Meibert’tir.

Points  of You Turkey Creative Practice Workshop Uygulayıcısıdır.

Kristin Neff,Ph.D Self Compassion Eğitimleri devam etmektedir.